ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
aupqua
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
116
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
Dün 08:41
Toplam Mesaj:
170 [0.08 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
25 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
3

BİLGİLER

Ad Soyad:
ENES DEMİREL
Doğum Tarihi:
31 Temmuz 1997
İl:
Ankara
Meslek:
İnşaat Mühendisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Sapanca Gölündeki Bu Balıkların Türü Nedir
İnşallah bir şey olmaz hocam. Ben daha önce heveslenip toplamıştım benim balıkların kuyruklarını yemislerdi 😅
Sapanca Gölündeki Bu Balıkların Türü Nedir
Gambusya.
Renkli akvaryum balıklarının kuyruklarını yeme eğilimliler. Bence boşuna götürmeyin aldığınız yere salın hocam. Balıklarınıza yazık olur.
Bitkili Akvaryuma Tekrar Merhaba
Bazalt kum balıklarda olumsuz bir etki bıraktı mı?
Katil Saylangoz Yavrusu Nasıl Beslenecek
Eğer akvaryumunuzda adi salyangozlar hala mevcutsa ellemenize gerek yok. Onlar kendileri avlarlar.
Erkek Daha Küçük Olursa Bettalar Ürer Mi?
[QUOTE=DorukBetta]Erkek betta ile dişi betta aynı boyda olursa sıkıntı olmaz. Ama bu şekilde denerseniz ihtimallere kalırsınız.[/QUOTE]
hocam başka damızlık balık bulamadığım için denemeye karar verdim. Hayvanlar biraz form kazandıktan sonra deneme yapacağım. Gelişmeleri buradan yazarım [:)))]
Tam olarak saramayacağını biliyorum. Fakat çiftleşir mi çiftleşmez mi? Çiftleşir ama saramadığı için yumurtaların tamamı döllenmez mi? Dişi daha büyük olduğu için eş olmazlar mı? Bu soruların cevabını merak ediyorum ama daha önce kimse böyle bir eşleşme denememiş sanırım.
Arkadaşlar elimde 2 adet betta var. Erkek betta düzenli olarak köpük yapıyor. Fakat dişi erkeğe göre bariz şekilde büyük. 1 defa aynı akvaryuma bıraktım ne yapacaklarını merak ettiğim için. Dişi biraz meraklı davrandı fakat erkek hep bir köşede tanktan kaçmaya çalışır gibi cama doğru yüzmeye başladı. 2 dakika sonra ayırdım. Daha önce küçük erkekle büyük dişiyi çiftleştirebilen var mı acaba diye merak ettim, ona göre bir strateji izleyeceğim.
Cinsiyetleri Nedir
Petshoplarda düz renk fon bulabilirsin. Ucuz bir şeydir. Bulursan iki tarafı farklı renkte olanı al sıkıldıkça değiştirirsin. Mavi renk daha hoş duruyor canlı bitkiler için. Bilgin olsun :)
Cinsiyetleri Nedir
[QUOTE=Taha10]

1 konusunda kararsız kaldım çünkü fazla renkli değil ve yani karın kısmında da renk yok[/QUOTE]
Daha net fotoğraflarını çekebilirsen tekrar bakabiliriz [:)]
Cinsiyetleri Nedir
1-4-5 erkek.
2 numara dişi.
3 belli olmuyor. Arka fonu siyah yapıp fotoğraf atarsanız anlaşılabilir.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.