ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
XNevermore
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
24
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
19 Saat 7 Dakika önce
Toplam Mesaj:
54 [0.12 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
31 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Berat
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Berat

SON 10 MESAJI

Balığım Sağlıklımı?
Maşallah çok güzelmiş renkleri hocam ama emin olamadım dişi mi erkek mi[EDIT]XNevermore,2024-09-04 00:14:36[/EDIT]
Akvaryum Isıtıcısı Su Sıcaklığını Düşürürmü?
[QUOTE=Goktugk]30 derece bir akvaryumum var ısıtıcı ile bunu 26 dereceye düşürebilir miyim yoksa ısıtıcı sadece sıcaklığı yükseltmek için mi kullanılır[/QUOTE]
Ben kapağı 7/24 açık bırakıyorum yaz aylarında ve 25-26ya düşüyor yoksa 30 dereceyi buluyor sıcaklık.
Beta Baligi Cinsiyet Ayrimi
Balığınız erkek.
Balıklar Kaç Gün Tek Kalır
[QUOTE=Leof]Denemek istersiniz belki [URL]https://youtu.be/BddxETyeyMQ?si=xJanoGe9a-OJhJUe[/URL][/QUOTE]
Bunun aynısından yaptım ben 1 senedir tatillere giderken kullanıyorum işimi fazlasıyla görüyor. Tavsiye ederim.[EDIT]XNevermore,2024-08-15 12:10:19[/EDIT]
Lepistes Akvaryumu İçin Ayrıyeten Ne Almalıyım
Yavruluk yerine tül kuyruk ya da limnophila sessiliflora tarzı bitkiler dikip yavrular için doğal şekilde saklanma alanları yaratmak daha güzel ve doğal olacaktır. Ayrıca dişiler de yavrulukta durup stres olmaz.
Yeni Akvaryuma Adi Saylangoz Nasıl Geçmez
[QUOTE=Talha60] şuanda üreme yapmasınlar diye yetişkin boydaki tüm adi saylangozları aldım sadece nokta kadar olanlar kaldı katil saylangoz alsam o kadar küçükleri yiyebilirmi ve elma saylangozumda var ona zarar verirmi[/QUOTE]
Elma salyangozuna bulaşmıyorlar diye biliyorum, o küçük adi salyangozları da yiyebiliyorlar benim akvaryumumda 100 civarı adi salyangoz vardı 4 adet katil hepsinin soyunu kuruttu [:)))]
10 Litrede Hangi Balığı Besleyebilirim
[QUOTE=Taha10]

Bu sizin düşünceniz ve bana göre öyle olmak zorunda değil gayet rahat bir şekilde yaşıyorlar.[;)][/QUOTE]
Balıklarınıza kolaylıklar diliyorum umarım iyi ellere düşerler bir gün.
Yeni Akvaryuma Adi Saylangoz Nasıl Geçmez
[QUOTE=Talha60]Yeni bir akvaryuma geçeceğim tabi kumu olsun bitkisi olsun hepsini eski akvaryumdan yeni akvaryuma geçireceğim fakat eski akvaryumda şuan bile noktadan küçük 100lerce saylangoz ve bitkilerde hep yumurta var bundan nasıl kurtulabilirim akvaryumu 1hafta içinde kuracağım dekorları kumları falan ayırıp balkonda güneşin altına koysam nasıl olur bitkiler içinde sirke diyolar ama nasıl yapılacağını bilmiyorum kesin çözümü olan varmı[/QUOTE]
Hocam her türlü geçiyo, en iyi çözüm 3-4 tane katil salyangoz almak.
[QUOTE=Taha10]Herkes olmaz diyor benim 32 litre akvaryumum var 10 balık bile zor dediler içinde 15 balık var ve bir şey olmuyor bence 2 tane Lepistes atabilirsiniz[/QUOTE]
5 metrekare odada 10 kişi de yaşayabilir.
[QUOTE=Ediz Parlak]Merhaba öncelikle beta ve karides tarzı beslemek istemiyorum hangi balığı 10 litrede besleyebilirim[/QUOTE]
Karides harici bir şey beslenmez o hacimde.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.