ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
venustekediler
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
6
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
05 Eylül 2024 10:00
Toplam Mesaj:
10 [0.05 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
6 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Malatya
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 8 MESAJI

Balıklar Kaç Gün Tek Kalır
Balıklarım hala yaşıyor üstelik makineleri elektrik kesintisinden dolayı çalışmasa da yaşamışlar 🥹 herkese teşekkür ederim en azından aç kalmadılar 🙏🏻
[QUOTE=UKSTUDIO]Merhaba acil bir sorununuz var anladığım kadarıyla keşke otomatik yemleyici alabilecek kadar bir vaktiniz olsaydı, o zaman çok daha iyi olurdu
şimdi size garip ama işe yarayabilen bir fikir sunucağım
Eski ve içinde hat bulunan bir telefonunuz var ise akvaryumunuzun üstüne ama tam ortadan bir köprü olacak şekilde yani sağı ve solu boş kalacak şekilde bir streç film çekin sonrasında japon balığınıza verdiğiniz granül yemleri bolca bu streçin üstüne serpin ve eski telefonu bu strecin üstüne bantlayın ya da başka bir şey ile yapıştırabilirsin önemli olan telefonun suya düşmemesi artık uzağa gittiğinde bu telefonu arayarak streç üzerindeki yemleri titreşim ile düşürebilirsin
Sağlam bir şekilde yapabilirsen işe yarar
Umarım balıklar sağlıkla yaşamaya devam ederler[:)][/QUOTE]

çok teşekkür ederim yaptım inşallah işe yarar 🙏🏻

[QUOTE=MasterChiefHakan]
Yumurta ağzına gelince değil, daha önce düşünülmesi gereken bir durum.
3 haftalık tatile bir gece önce karar vermemiştir diye tahmin ediyorum.

Eski ve içinde hat bulunan bir telefon var ise.[/QUOTE]

Bırakacak kimse olmadı inanın herkese sordum yemleme makinesi olduğundan haberim bile yoktu [:(]
Otomatik yem hiç bilmiyordum yarın sabah uçağım var alamam gibi 🥹 salatalık da koyacağım peki böyle idare ederler mi sizce

[QUOTE=Buraaak]

Japonlar obur balıklardır 2 tanede atsanız çabucak tüketirler, otomatik yemleyiciler var bir bakın derim.[/QUOTE]
Bir de filtrem şelale filtre elektrik giderse su eklemeden çalışmıyor bununla ilgili bir fikriniz var mı acaba kusura bakmayın çok sorduysam 🙏🏻
2 tane Japon balığım var daha önce 1 hafta tatil yemiyle tek kaldılar. Şimdi 3 hafta gitmem gerekiyor bırakabileceğim hiçbir yer yok tatil yemi 2 tane atsam 3 hafta idare ederler mi lütfen tavsiye verin [:((]
Lepistes Balığım Akvaryumdan Atlatıp Ölmüş
Merhaba 1 aydır lepistes bakıyordum iki akvaryumum var lepisteslerimin sularını değiştirmiştim gece sabah kalktığımda bir tanesi akvaryumdan atlayıp ölmüş. Çok üzüldüm gerçekten acaba sebebi ne olabilir su değişimi vs bilemedim ne yapmam gerekir şelale filtre kullanıyorum o yüzden akvaryumun üstü açık ne yapmalıyım balığım neden atlamış olabilir ve kalan diğer lepistesim için ne yapmalıyım [:((]
Japon Balığım Su Yüzeyinde Ses Çıkarıyor
Merhaba herkese
Japon balıklarımdan sadece bir tanesi su üstünde sürekli ses çıkarıyor sularını değişim yapıyorum yine aynı. Yem verince yapmıyor ama gün içinde yine birkaç kez yapmaya devam ediyor sebebi ne olabilir ?
Teleskop Balığım Yem Yemiyor
Taşları kaldıracağım dediğiniz gibi kum alacağım. İlk aldığımda zararlı olduğunu bilmiyordum.

Yemleri de elimde kırıp veriyorum ama yemiyor gibi geliyor. Dediğiniz yemlere bakacağım teşekkür ederim 🙏
Teleskop Balığım Yem Yemiyor

1 haftadır bakıyorum ama hiç yemek yemiyor acaba yemi beğenmedi mi hangi yemi kullanmam gerek ?[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/243505/120320241631331.jpg[/IMG][IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/243505/120320241631421.jpg[/IMG][EDIT]venustekediler,2024-03-12 16:31:48[/EDIT]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.