ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Angelguy
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
20
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
2 Saat 12 Dakika önce
Toplam Mesaj:
33 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
4 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Levent Aksoy
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Levent Aksoy

SON 10 MESAJI

Yeni Kurulum
Akvaryumunuz çok güzel balıklar harika. Tebrikler. Yanniz kılıç balıklarınıza bayıldım. Daha önce çok kılıç baktım ve çaprazladim ama bu türü ilk kez görüyorum. Çok güzel balıklar maşallah [:iyi:]
Dış Filtre Yağ Sızdırma Sorunu
[QUOTE=Hidro Dinamik]
Kimyasal detaylarını bilmiyorum. Bendeki filtreyi ve malzemeleri çeşme suyunda durulayıp kurulu haldeki akvaryuma 2. filtre olarak ekledim canlılara zararı olmadı.
Arındırma niyetiyle değil de tozu pisliği varsa diye duruladım.[/QUOTE]
Tamam teşekkür ederim. Zaten baya çalışir halde olucak. Bi sızıntı varmi diye suyu kontrol edip öyle atarim baliklari [:iyi:]
[QUOTE=Hidro Dinamik]Conta esnekliğini raflarda beklerken kaybetmesin diye yapılmış küçük bir taktik.[/QUOTE]
Cevap için teşekkür ederim. Balık koyduğumda suya salınım yapip zarar verirmi acaba? Gerçi içine balık koymama daha 1 ay var ama o zamana kadar belki çözülür suda.
Herkese merhaba.
Yeni bir kurulum yapiyorum Sun Sun marka bir dış filtre aldım. Filtreyi bugün açtım kapağin conta kenarlarinda hafifte olsa wax veya kuru yağ kıvaminda birşey var. Bu normalmi? Daha önce böyle birşey yaşayan varmı? Zararlımıdır?

Teşekkür ederim. Keyifli hobiler
Slm Melek Baliklarinin Cinsiyetini Bilen Varmi
Merhaba. Cinsiyetlerini söylemek için daha erken gözüküyor. 3-4 ay sonra daha belirgin olacaktır. Ancak en garanti cinsiyet ayrımı eş seçtiklerinde olacaktır. Sağlıklı hobiler
Demir Profil Set Nerede Yaptırabilirim (ümraniye)
İki yıl sonra bende hortlattim konuyu ama böyle 2 yada 3 katlı bir set yaptırmak istiyorum. Uyguna yaptirabileceğim biyer varmı? Fiyatlar uçmuş
Balıklarım Hep Yukarıda
Co2 dediğiniz bitki için olan karbondioksit desteğimi? Ondan olabilirmi acaba? Umarım en kısa surede kurtulursunuz. Bunu tecrübe etmiş ve bilgisi olan arkadaşlar görüş bildirse iyi olur. Geçmiş olsun tekrar[EDIT]Angelguy,2021-11-25 22:13:58[/EDIT]
Panda Copcu Turunde Surekli Sorun Yaşıyorum...
Benimde 2 tane panda çöpçüm var onlarda son günlerde biraz durgun. Akvaryumda 2 leopar 2 de bronz çöpçü var. Leoparlar çok güzel balıklar. Ama en sağliklilari ve sağlamlari bronz çöpçüler 2 tane daha bronz çöpçü almak istiyorum.
Pandalarla ilgili sorun nedir bende bulamadım. Kumum dere kumu yem olarak ahm ve dajana nin tablet yemlerini veriyorum.
Bu çöpçüler içinde galiba en hassası pandalar. Yada bana öyle geldi.
Balıklarım Hep Yukarıda
Daha önce hiç başıma gelmedi ancak çöpçülerinizin ölmesi ve balıkların sürekli yüzeyde olması yüzünden kumla ilgili bişey olabilir gibi geliyor veya akvaryumun içindeki başka bir dekorasyon veya başka birşey olabilir. Bu süre zarfinda temizlik yapmayı denedinizmi?
120*45*45 - Bitkili Akvaryum
Akvaryumunuz çok güzel görünüyor. Tebrikler. 8 li bir melek grubu çok yakışirdi. Birazda tetra.

Keyifli hobiler

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.